Lesná škola

Myšlienka novej víkendovej lesnej školy sa zrodila v našich hlavách počas GILŠ (Gilwelskej inštruktorskej lesnej školy). Práve v rámci projektov riešených na GILŠ sme dostali možnosť rozbehnúť tento projekt. Rozhodli sme sa pre víkendovú formu, aby sme vyplnili dieru v ponuke skautského vzdelávania, keďže v súčasnosti nefunguje iná víkendová lesná škola. Zameranie na program bolo jasnou voľbou. Práve program nás dal v skautingu dokopy a je za nami množstvo úspešných ale aj ešte úspešnejších programových akcií. Čo sme sa naučili, a to čo vieme, máme teraz chuť a možnosť naučiť aj Vás.

Sme presvedčení, že vzdelávať sa dá zaujímavou a pútavou formou. Nebude to žiadny stereotyp a nuda. Niektorí máme dokonca zmysel pre humor…aspoň si to teda o sebe myslíme :) Ako je to naozaj sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. Zďaleka ani zblízka však neponúkame len akciu, zábavu a dobrodružstvo. Nevyhne sa nám ani tvrdá práca, dokonca tá najtvrdšia. Pracovať na vlastnom raste a zlepšení je mnohokrát to najťažšie. Ciele, ktoré budú pred Vami stáť, nebudú jednoduché. Budú však splniteľné práve vďaka kvalitnému tútorstvu a pomoci z našej strany. Spolu to určite dokážeme.

Programová divočina čaká práve na Vás. Buďte pritom, keď prepíšeme históriu a otvoríme brány prvého ročníka novej LŠ Safari. Máte sa na čo tešiť a my sa už teraz tešíme na Vás!